مدرسه بورس ونداد چیست


 

مدرسه بورس ونداد چیست؟

گروه ونداد یک موسسه آموزش سرمایه گذاری در بورس از مبتدی تا حرفه ای است. ما در این موسسه، در دوره های حضوری و دوره های مجازی هر آنچه برای سرمایه گذاری موفق مورد نیازتان است را به شما آموزش می دهیم.

 

چرا گروه ونداد؟

گروه ونداد فعالیت خود را در زمینه آموزش بورس از سال 86 با مجوزهای رسمی از سازمان ثبت اسناد و وزارت علوم تحقیقات و فناوری به عنوان اولین مرکز تخصصی بورس در غرب کشور فعالیت خود را در زمینه آموزش بازارهای مالی و بورس آغاز کرد و به عنوان گروه پیشرو در غرب کشور در این حوزه با برگزاری همایش ها و دوره های آموزشی در غرب کشور، به صورت حضوری و مجازی گامی مثبت در جهت ارتقاء سطح آگاهی علاقه مندان و سرمایه گذاران بازار سرمایه برداشته و بالغ بر 8000 هزار نفر از فعالان بورس را آموزش داده است؛ و در حال حاضر با حضور اساتید خبره، به عنوان مبتکر دوره های آموزش بورس آنلاین به فعالیت خود ادامه داده است. گروه ونداد با هدف کسترش و ارتقاء فرهنگ سرمایه گذاری و دانش فنی معامله گران در فضایی استاندارد به برگزاری دوره های آموزشی پرداخته و با پشتیبانی آنلاین کلاس های آموزشی، این گروه را به گروه پیشرو در حوزه آموزش در غرب کشور تبدیل کرده است.

 

برای شروع سرمایه گذاری در بورس باید چه کرد؟

سرمایه گذاری در هر بازاری بدون دانش و وقت کافی اشتباه است. برای شروع سرمایه گذاری در بورس نیز ابتدا باید آموزش دید. بعد از دیدن آموزش های لازم، برای اینکه مستقیماً در بازار بورس سرمایه گذاری کنید باید کد بورسی داشته باشید.

 

چطور به سرعت و به راحتی در بورس آموزش ببینید؟

ما علاوه بر اینکه بزرگترین موسسه آموزش بورس غرب کشور را با نام گروه ونداد مدیریت می کنیم، ابزارهای لازم برای سرمایه گذاری در بورس را نیز برایتان مهیا کرده ایم. سالانه صدها نفر توسط استادان مجرب ما مفاهیم سرمایه گذاری در بورس را از مبتدی تا حرفه ای به طور حضوری یا مجازی آموزش می‌بینند. شما هم می‌توانید در کلاس‌های حضوری یا غیرحضوری ما شرکت کننید و به سرعت آموزش را آغازکنید. برای شروع کافیست عضو سامانه مشتریان ما شوید و در کلاس های ما ثبت نام کنید.

برای دریافت آخرین اخبار و پیشنهادات ویژه لطفا در خبرنامه ما ثبت نام کنید .