آموزش بورس در کرمانشاه


شاید یکی از بزرگترین رؤیاهای بشر در بدو پیدایش بازارهای مالی این بود که روزی بتواند آینده قیمت اجناس و کالاهای مختلف را پیش بینی کرده و با این عمل نبض بازارهای مالی را دردست بگیرد.

طی قرن هفدهم میلادی با تأسیس اولین سازمان‌های بورس و اوراق بهادار، افرادی به طور جدی و سازمان یافته تلاش‌های زیادی را در راستای تحقق این هدف انجام داده­اند.جذابیت و پرسود بودن این حرفه موجب شد که با گذشت زمان، پیشرفت‌های چشمگیری در این زمینه بدست آید. چنان که این رؤیای دیرینه کم کم رنگ واقعیت به خود گرفت و بشر توانست آینده قیمت را پیش بینی کند.

امروزه نتیجه تلاش و تحقیقات این افراد به صورت یک علم کاربردی در آمده است. در این علم به دو روش آینده قیمت را پیش بینی می کنند:

1 ) روش بنیادی (فاندامنتال): در این روش بنا به اخبار و بنیادهای اقتصادی آینده قیمت را پیش­بینی می کنند.

2 ) روش تکنیکال: در این روش بر اساس گذشته نمودار قيمت، وضعیت آینده آن را پیش­بینی می کنند.

بورس؛ بازاری پرريس...! و يا سرمايه گذاری مطمئن...؟

بازار بورس جایگاه حضور همزمان فرصت ها و تهدیدهاست. متأسفانه درکشور ما بدلیل نبود اطلاعات کافی اکثر افراد بدون علم و یا حداکثر با یاد گیری مفاهیم و اصطلاحات اولیه بورس وارد این بازار می شوند و طبق تجربه نتیجه­ ای جز ضرر نصیب آن‌ها نخواهد شد.

دربازار بورس قيمت‌ها به صورت شناور و دایماً در حال تغييرمی باشند. لازمه موفقیت و كسب سود در اين بازار این است که بتوانيد آينده قيمت سهام و يا كالاهای مختلف را پيش بينی كرده و در فرصت مناسب وارد معامله شويد. خلاصه اینکه برای موفقیت در بورس شما بایستی با علم بورس که در واقع همان علم پیش بینی قیمت است، آشنا باشید.

 آموزش بورس در کرمانشاه

گروه ونداد از سال 1387 به عنوان اولین مرکز تخصصی بورس در غرب با شعار بورس؛ حرفه دوم، درآمد اول فعالیت خود را در زمینه آموزش بورس در کرمانشاه آغاز کرد.

ما در راستای فرهنگ سازی و آشنایی هر چه بیشتر مردم شهر کرمانشاه با بورس، اقدام به برگزاری سمینارهایی باعنوان "آشنایی با بورس و نحوه درآمدزایی درآن" نمودیم که نزدیک به 25000 نفر در شهرهای مختلف به خصوص کرمانشاه با شرکت در این سمینارها باعلم بورس به صورت عملی آشنا شدند. از بین این افراد بیش از 5000 هزار نفر با شرکت در دوره های تخصصی گروه ونداد علم بورس را به صورت حرفه ای آموزش دیده و در این بازار به عنوان یک حرفه مشغول به فعالیت شده اند.

برای دریافت آخرین اخبار و پیشنهادات ویژه لطفا در خبرنامه ما ثبت نام کنید .