آموزش بورس در کرمانشاه


آموزش بورس در کرمانشاه 

آیا تا به حال فکر کرده‌اید که چگونه می‌توانید در جریان آینده‌ی قیمت‌ها در بازارهای مالی باشید؟ آیا تصور کرده‌اید که این رویا امروزه به واقعیت تبدیل شده است؟

 

با تأسیس اولین بازارهای مالی در قرن هفدهم، افرادی شروع به تحقق این رویا کردند. از آن زمان تاکنون، پیشرفت‌های چشمگیری در علم پیش‌بینی قیمت‌ها رقم زده شده است. امروزه، می‌توان با استفاده از دو روش بنیادی و تکنیکال، آینده‌ی قیمت‌ها را پیش‌بینی کرد.

 

بازار بورس، جایی است که هم فرصت‌های بی‌نظیر و هم چالش‌های فراوانی را برای شما فراهم می‌آورد. اما متأسفانه، درک کافی از این بازار در کشور ما وجود ندارد و بسیاری بدون آگاهی لازم وارد این بازار می‌شوند و نتیجه‌ی آن معمولاً ضرر است.

 

ما، گروه ونداد، از سال 1387 به عنوان اولین مرکز تخصصی بورس در غرب، به مأموریت آغاز کردیم تا با برگزاری سمینارها و دوره‌های آموزشی، افراد را با بازار بورس آشنا کنیم و آن‌ها را به دنیای پررنگ و پرجنب وجوش بازارهای مالی بکشانیم.

 

تاکنون، بیش از 37000 نفر در شهرهای مختلف به خصوص کرمانشاه با شرکت در سمینارها و دوره‌های ما با علم بورس آشنا شده‌اند. بیش از 12000 نفر نیز با شرکت در دوره‌های تخصصی گروه ونداد، به عنوان یک حرفه‌ای در بازار بورس فعالیت می‌کنند.

 

اگر شما نیز می‌خواهید به علم بورس و دنیای پررنگ بازارهای مالی وارد شوید، با گروه ونداد همراه شوید و ما در این مسیر شما را همراهی خواهیم کرد.

 

بیایید با هم، دنیایی پررنگ از فرصت‌ها را کشف کنیم و به علم بورس و سرمایه‌گذاری حرفه‌ای دست پیدا کنیم.

برای آشنایی بیشتر با بازار های مالی ایران و بین الملل می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برای دریافت آخرین اخبار و پیشنهادات ویژه لطفا در خبرنامه ما ثبت نام کنید .