مأموریت و چشم انداز


ما آمده ایم که هر ایرانی را بطور علمی با حرفه ای نو و پر سود آشنا کنیم و با هدایت سرمایه های خرد به سمت بازار سرمایه علاوه بر کمک به چرخه اقتصاد کشورمان، تلاش کنیم تا هموطنانمان را به استقلال مالی برسانیم زیرا بر این باوریم که استقلال مالی می تواند زمینه ساز آرامش و رفاه اجتماعی آنها گردد.

ما بعنوان اولین مرکز تخصصی بورس در غرب کشور؛ پس ازمدت ها تحقیق و پژوهش بر روی سیستم های معاملاتی موفق دنیا و بررسی آنها در شرایط مختلف بورس ایران، نقاط ضعف و قوت هریک از آنها را شناسایی کردیم.

حال آمده ایم تا حاصل بیش از 16 سال تجربه خود را که موجب بوجود آمدن روش های معاملاتی موفقی شده است را در قالب دوره های آموزشی و در محیطی کاملاً کارگاهی در اختیار دانشپذیران خود قرار دهیم.

ما گوش به زنگ تغییرات هستیم و همواره با کمک تیم های پژوهش و تحلیل خود علم روز دنیا را گرفته و پس از بررسی های عملی، آن را به یک شیوه های معاملاتی کاربردی تبدیل می کنیم.

ما اساس فعالیت خود را بر بازی برد-برد نهاده ایم و به این اصل معتقدیم که با به سود رساندن مشتری، ما نیز به سود خواهیم رسید.

اکنون مأموریت خود می دانیم که پس از تثبیت کار خود در شهر کرمانشاه و سنندج علم و تجربه مان را به روشهای مختلف مانند افتتاح شعب، نشر کتاب، آموزش آنلاین و ... در اختیار سایر هموطنان عزیز قرار دهیم.

خلاصه اینکه، نهایت سعی خود را می کنیم تا به تمام اقشار جامعه حرفه دومی را بیاموزیم تا بتوانند به کمک آن در بازار سرمایه به کسب درآمد بپردازند به شعار خود یعنی "بورس، حرفه دوم؛ درآمد اول"جامه عمل بپوشانیم.

برای دریافت آخرین اخبار و پیشنهادات ویژه لطفا در خبرنامه ما ثبت نام کنید .