Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

آموزش بورس

ما بعنوان اولین مرکز تخصصی بورس در غرب کشور؛ پس ازمدت‌ها تحقیق و پژوهش بر روی سیستم های معاملاتی موفق دنیا و بررسی آنها در شرایط مختلف بازاربورس ایران، نقاط ضعف و قوت هریک از آنها را شناسایی کردیم. حال آمده ایم تا حاصل بیش از 6 سال تجربه خود را که موجب بوجود آمدن روش های معاملاتی موفقی شده است را در قالب دوره‌های آموزشی و در محیطی کاملاً کارگاهی در اختیار دانشپذیران خود قرار دهیم.

تالار گفتمان

پس از سال ها تجربه به این نتیجه رسیدیم که برای موفقیت در بازار بورس بایستی علم تئوری خود را بصورت عملی پیاده کنید. لذا میزان تجربه ای که در این مسیر بدست می آورید تضمین کننده موفقیت شما خواهد بود. به همین دلیل محیطی کاملا ً کارگاهی را فراهم کرده ایم تا درآن تحلیل های خود را با سایر اعضا درمیان بگذارید و به نقاط ضعف و قوت آنها خود پی برده و در کنار هم رشد کنید.

اتاق تحلیل

تیم تحلیل گروه ونداد با 53 نفر تحلیل گر حرفه ای، همواره در حال تحلیل وبررسی بازار می باشد. شما نیز می توانید با عضویت در این بخش، از نظرات این تحلیل گران با تجربه استفاده کرده و با دیدگاهی حرفه ای در بازار بورس سرمایه گذاری نمایید.

16,368

نفر توسط ونداد با بورس آشنا شده اند

3,125

نفر به صورت تخصصی توسط ونداد آموزش دیده اند

156

تحلیل تکنیکال توسط ونداد منتشر شده است

اخبار ونداد

آرشیو اخبار

تعطیلی این هفته کلاس هارمونیک پیشرفته کرمانشاه

یکشنبه 94/09/08 برگزاری جلسه اول گروه اول دوره ویژه نوسان گیری

شنبه 94/09/7 برگزاری جلسه پنجم دوره الگوهای هارمونیک پیشرفته سنندج

شروع دوره ویژه نوسان گیری Scalping

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرها و اتفاقات ما لطفا ونداد در خبرنامه ما عضو شوید.

درباره ونداد

مهمترین هدف گروه آموزشی ونداد گسترش و ارتقاء دانش فنی معامله‌گران ایرانی است، چرا که اعتقاد داریم تجارت و کسب سود در بازارهای مالی، حرفه‌ای کاملادانش محور است.

083-38397770-1

vandadgroup@gmail.com